::Home
::Navigating the Site
::Norway
::Sweden
::Denmark
::Finland
::Europe
::America
::Australia & New Zealand
::Asia
::Africa
::International surveys
::Contact


Paid Online Surveys

Płatny ankiety online w Polska 2--------------------------------------------------------------------------------

Page 1, 2,--------------------------------------------------------------------------------


Założony 19 lat temu, przez kliku młodych entuzjastów, Instytut SMG/KRC jest dziś niekwestionowanym liderem badań rynku zarówno w Polsce jak i na całym obszarze Europy środkowo-wschodniej. Pracujemy w oparciu o sprawdzone, międzynarodowe metodologie, mając do dyspozycji profesjonalne laboratoria badawcze zlokalizowane w kluczowych miastach Polski oraz specjalistyczne, liczące 90 stanowisk - studio badań telefonicznych. Dysponujemy ogólnopolską siecią ankieterką, liczącą ponad 1500 ankieterów, pracujących dla nas w 27 ośrodkach w całym kraju.

W 19-letniej działalności Instytutu niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z badaniem typu PANEL, „badamy polskie społeczeństwo” a żadne z narzędzi nie bada dynamiki zmian zachodzących w zachowaniach, nawykach i przyzwyczajeniach Polaków tak dobrze jak Panel. To badanie, które poza identyfikowaniem wspomnianych zmian, wnika dodatkowo w jego przyczyny. Dzięki niemu wiemy jak respondenci zmieniają w czasie swoje zachowania konsumenckie, wybory marek a nawet style życia.

Połączenie metodologii Panelu z medium jakim jest internet było dla nas oczywiste i odkryło możliwości jakich nie mieliśmy do tej pory. Stało się sprawnym, nieinwazyjnym i wyjątkowo szybkim narzędziem, dzięki któremu możemy dziś w łatwy sposób dotrzeć do mieszkańców miast i wsi, młodzieży i dorosłych, do ludzi o różnych zainteresowaniach, dochodach i wykształceniu. Łatwość dotarcia do wszystkich była dla nas bardzo istotna z racji tego, że nasze badania, kierujemy do zróżnicowanych grup odbiorców.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IMAS Online POL
Każda chętna osoba, która ukończyła 16 lat, mieszka w Polsce i ma polskie obywatelstwo może dołączyć do naszego panelu. Przed rozpoczęciem procesu rejestracji prosimy zapoznać się z Regulaminem

Na początku rejestracji prosimy o podanie nam informacji kontaktowych (imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu kontaktowego) oraz podstawowych danych demograficznych (płeć, data urodzenia, województwo i miejscowość).

Wysłane zgłoszenie jest zapisywane w bazie danych, a na podany adres e-mail zostaje wysłana ankieta z uzupełniającymi pytaniami demograficznymi (np. o liczbę posiadanych dzieci, itp.) i innymi pytaniami dotyczącymi zainteresowań osobistych, wiedzy i doświadczeń w zakresie używania różnych urządzeń bądź technologii. Te informacje są nam później niezwykle pomocne w zapraszaniu do badań uczestników, których zainteresowania najlepiej pokrywają się z określonym tematem.

Po przesłaniu nam tych informacji uczestnikowi przyznana zostaje unikalna nazwa użytkownika i hasło. Od tej chwili staje się on pełnoprawnym Uczestnikiem panelu.

W zamian za udział w badaniach IMAS OnLine oferuje punkty, które można wymienić na bony pieniężne. Udział w niektórych badaniach premiowany jest udziałem w losowaniu nagród, a wszyscy uczestnicy biorą udział w akcjach losowania wartościowych przedmiotów.

--------------------------------------------------------------------------------


Witamy w ŚwiecieOpinii
Świat Opinii to społeczność internetowa, gdzie możesz powiedzieć co myślisz. Międzynarodowe firmy, rządy i inne organizacje są zawsze zainteresowane twoimi poglądami oraz poglądami twoich rówieśników. W ten sposób mogą ulepszać i dostosowywać swoje produkty i usługi do potrzeb swoich klientów

Ankiety Świata Opinii dają tym organizacjom szansę by poznać twoje poglądy i w ten sposób dać ci sposobność wpływania na to co dzieje się w społeczeństwie. Celem naszych ankiet jest również ocena produktów, które jeszcze nie zostały wprowadzone na rynek i dzięki temu nasi respondenci niekiedy mogą mieć wgląd w ekscytujące innowacje.

--------------------------------------------------------------------------------


Weber Marketing und Marktforschung (WMM) z siedzibą w Hamburgu, jest firmą działającą zarówno na terenie całych Niemiec, jak i w krajach europejskich. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo usługowe i agencja badań rynku pomagamy i wspieramy naszych klientów przy skutecznej organizacji, zastosowaniu w praktyce i optymalnym rozwiązaniu wszelkiego rodzaju sondaży. Nasza działalność polega na pomocy np. w rekrutacji probantów, pośredniczeniu w studiach, przeprowadzaniu ankiet telefonicznych i online.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Page 1, 2,--------------------------------------------------------------------------------


 

© Copyright 2009 - 2018 Płatny ankiety online w Polska 2. All Rights Reserved. Privacy Policy