::Forside
::Om markedsundersřkelser
:: Triaba Panel
:: Triaba pĺ Facebook
::Norske sider
::Svenske sider
::Danske sider
::Finske sider
::Europe
::America
::Australia & New Zealand
::Asia
::Africa
::Internasjonale sider
::Mystery shopping
::Jobbe med markedsfřring?
::Produkttesting
::Lag egen nettside
::Les e-post - bli betalt
::Andre tips
::Kontakt
Płatny ankiety online w Polska 1--------------------------------------------------------------------------------

Page 1, 2,--------------------------------------------------------------------------------

GlobalTestMarket
To jest Szybkie! To jest Ůatwe! To sić Opůaca!

Czůonkowie GlobalTestMarket sŕ zapraszani aby coú zmieniă. Przyůŕcz sić i weę udziaů w róýnego typu zabawnych i interesujŕcych ankietach oraz pomóý firmom opracowaă produkty i usůugi, których uýywasz na co dzień. Zarabiaj "Punkty rynkowe", wymienialne na gotówkć, za kaýdŕ ankietć którŕ wykonasz! To jest takie proste, ankieta przychodzi prosto do Twojej skrzynki e-mailowej, i jesteú wtedy tylko kilka kliknićă od uzyskania swojej nagrody gotówkowej. Zapisz sić teraz!

Wypeůnij formularz poniýej i uzyskaj dostćp do wszystkiego czego potrzeba abyú staů sić naszym najnowszym czůonkiem GlobalTestMarket. Uczestnictwo jest caůkowicie bezpůatne i poufne.

--------------------------------------------------------------------------------

ŚwiecieOpinii
Witamy w ŚwiecieOpinii. Świat Opinii to społeczność internetowa, gdzie możesz powiedzieć co myślisz. Międzynarodowe firmy, rządy i inne organizacje są zawsze zainteresowane twoimi poglądami oraz poglądami twoich rówieśników. W ten sposób mogą ulepszać i dostosowywać swoje produkty i usługi do potrzeb swoich klientów.

Świata Opinii dają tym organizacjom szansę by poznać twoje poglądy i w ten sposób dać ci sposobność wpływania na to co dzieje się w społeczeństwie. Celem naszych ankiet jest również ocena produktów, które jeszcze nie zostały wprowadzone na rynek i dzięki temu nasi respondenci niekiedy mogą mieć wgląd w ekscytujące innowacje.

--------------------------------------------------------------------------------

Cenne Opinie
Zapłacimy Ci za Twoją opinię – to takie proste! Cenne Opinie to serwis, dzięki któremu to właśnie TY możesz wziąć udział w internetowych badaniach marketingowych w zamian za wynagrodzenie. Za każdą wypełnioną ankietę Twoje konto w Cennych Opiniach zostanie zasilone odpowiednią kwotą (zazwyczaj 5 – 10 PLN). Kiedy na Twoim koncie zostanie zgromadzona kwota 50 PLN, otrzymasz od nas wynagrodzenie w postaci bonu towarowego, który będziesz mógł / mogła w każdej chwili wykorzystać w wybranym przez Ciebie punkcie sprzedaży. Dlaczego nie zarobić, wyrażając jedynie własną opinię? Wyłącznym dostawcą oferowanych przez nas kuponów premiowych jest firma Accor Services Polska. Po kliknięciu na "Zatwierdź odpowiedź", otrzymasz email od anna@cenneopinie.pl, który pozwoli Ci aktywować Twoje konto. W momencie kiedy aktywujesz swoje konto, automatycznie zakwalifikujesz się do losowania iPod nano! Aktywuj swoje konto już teraz, abyśmy jak najszybciej mogli zaprosić Cię do udziału w badaniach. Prosimy dodaj nasz adres (anna@cenneopinie.pl) do listy zaufanych adresów, zwłaszcza jeżeli używasz poczty internetowej takiej jak Hotmail, Gmail, WP, O2 itd., aby upewnić się, że wiadomość potwierdzająca rejestrację jak i inne listy od nas trafią to Ciebie, a nie do kosza, czy SPAMu!

Cenne Opinie kontaktują się z uczestnikami Panelu, zapraszając ich do wypełniania ankiet internetowych. W celu zidentyfikowania osób odpowiednich do wzięcia udziału w poszczególnych ankietach, potrzebujemy zebrać dane osobowe takie jak wiek czy płeć. Przeczytaj w Polityce Ochrony Prywatności, jak przetwarzamy Twoje dane.

--------------------------------------------------------------------------------

YouGov
Witamy w Inetpanelu.pl
Panel internetowy pod nazwą InetPanel.pl to nowoczesna metoda pozwalająca przeprowadzać badania opinii publicznej i badania rynku. Opinie uczestników badań wpływają na to, jakie produkty trafią do sklepów, gdzie otworzy się nowa placówka banku, jakie informacje będą zamieszczane na stronach internetowych i na wiele, wiele innych decyzji, które każdego dnia podejmują przedsiębiorcy, organizacje charytatywne i instytucje rządowe z Polski i zagranicy.

Jeżeli lubisz wyrażać swoją opinię zarejestruj się w InetPanelu.pl. Jedyne, czego wymagamy, to minimalny wiek 18 lat oraz posiadanie adresu mailowego. Osoby, które biorą udział w badaniach mogą uczestniczyć w konkursach, w których zwycięzcom przyznawane są różne, atrakcyjne nagrody.

Każde badanie zajmuje około 5-10 minut i większość uczestników uważa, że jest to zajęcie przyjemne i interesujące. Informacje o Tobie wykorzystujemy w absolutnie poufny sposób. Czy przeczytałeś regulamin i chcesz być uczestnikiem InetPanelu.pl?

--------------------------------------------------------------------------------

Ciao Surveys
Liderzy na rynku płacą za Twoje opinie!
Witamy na nowej stronie internetowej Ciao Surveys – wersja beta. Przyłącz się, pobieraj płatne ankiety i bądź pierwszą osobą, która wypróbuje naszą nową stronę. Powiedz firmom, czego oczekujesz od nich i od ich produktów. Wpływaj na ich decyzje, wypełniając płatne ankiety na temat podróży, hobby, stron internetowych, żywności i wielu innych tematów. Zdobywaj pieniądze i nagrody

--------------------------------------------------------------------------------

Test&Vote
Witamy w Test&Vote, dołącz do dyskusji obejmującej 1,800,000 członków w celu przetestowania produktów oraz udzielenia swojej opinii.Test&Vote to szybki, interaktywny sposób na udoskonalenie obecnych produktów i usług, umożliwiający uzyskanie wiadomości bezpośrednio od osób, które je zaprojektowały.

Test&Vote to interaktywna, nowoczesna strona, na której opinie są poszukiwane i opłacane. Poprzez testowanie produktów, głosowanie i wypełnianie ankiety online, głosy konsumentów są wysłuchiwane przez producentów i projektantów danych produktów.

--------------------------------------------------------------------------------


Chcialbys wiec zostac czlonkiem naszej grupy sondazowej online w Polsce...
Swietnie, bardzo bysmy sie z tego cieszyli!! Prowadzimy w Polsce platne badania ankietowe dla wiekszych producentów artykulów gospodarstwa domowego w celu uzyskania opinii uzytkowników. Badania te prowadzone sa wylacznie online, co umozliwia odpowiadanie na pytania za pomoca klikniecia mysza! Jesli lubisz dzielic sie opiniami na temat najnowszych kosmetyków, dobrych perfum, mydel, szamponów, srodków pielegnacji zdrowia i urody oraz innych artykulów gospodarstwa domowego, bedzie to z pewnoscia cos dla Ciebie!

--------------------------------------------------------------------------------


Warunkiem wzięcia udziału w badaniu jest rejestracja. Aby się zarejestrować, należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy. Konieczna jest odpowiedź na wszystkie pytania!

Po co nam te wszystkie dane?
Większość badań marketingowych wykonywana jest na zlecenie producentów. Każdy produkt, niezależnie od tego czy jest to gazeta czy proszek do prania, adresowany jest do określonej grupy konsumentów. Grupa ta opisana jest zazwyczaj takimi kryteriami jak: dochód, wiek, płeć, wykształcenie, stan cywilny.

Musimy więc uzyskać już na początku kilka podstawowych informacji, które dadzą Państwu szanse na wzięcie udziału w jak największej liczbie badań.

Do poszczególnych badań kwalifikowane będą osoby spełniające kryteria podane nam przez zleceniodawcę.

Na etapie rejestracji nie pytamy Państwa o adres. Będzie on nam potrzebny dopiero w momencie wysyłki wynagrodzeń.

--------------------------------------------------------------------------------


Biorąc udział w naszych badaniach rynku, możecie Państwo wpływać na decyzje największych działających w Polsce firm. Współdecydujecie i wpływacie na rozwój rynku

Badania, które prowadzimy są wykorzystywane przez banki, producentów i sprzedawców żywności i kosmetyków, dostawców internetu i wiele innych firm. Ankiety, w których będziecie Państwo brać udział wpływają na ich decyzje o kształcie nowych produktów oraz ulepszaniu usług i wyrobów sprzedawanych obecnie.br>
Dołączcie do nas
Każdy może zostać uczestnikiem naszego Klubu GfK. Aby zarejestrować się, wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz. Od tego momentu zdobywacie Państwo punkty i jesteście zapraszani do różnych badań. Gwarantujemy 100% anonimowości. Tu można zapoznać się z polityką ochrony danych osobowych GfK Polonia


--------------------------------------------------------------------------------

Page 1, 2,--------------------------------------------------------------------------------
 

© Copyright 2009 - 2011 Płatny ankiety online w Polska. All Rights Reserved.