::Forside
::Om markedsundersřkelser
:: Triaba Panel
:: Triaba pĺ Facebook
::Norske sider
::Svenske sider
::Danske sider
::Finske sider
::Europe
::America
::Australia & New Zealand
::Asia
::Africa
::Internasjonale sider
::Mystery shopping
::Jobbe med markedsfřring?
::Produkttesting
::Lag egen nettside
::Les e-post - bli betalt
::Andre tips
::Kontakt

Platené prieskumy na Slovensko--------------------------------------------------------------------------------

YouGov
Stante sa členom YouGov Panel Slovensko!

Chceme vedieť Váš názor.
Váš hlas je dôležitý pre politiku, hospodárstvo a pre spoločnosť - a vplyvnejší ako si možno myslíte. Povedzte nám svoj názor.

Celosvetovo má YouGov spoločenstvo pre vyjadrenie názoru cez 1,7 mil.členov. Sú to ľudia, ktorých baví v našich anketách zaujať svoje stanovisko a oboznámiť nás s ich postojom - a tým vplývať na rozhodnutia.

Tešíme sa, že aj Vás môžeme privítať ako nového člena celosvetového spoločenstva pre vyjadrenie názoru YouGov!

--------------------------------------------------------------------------------

GlobalTestMarket

GlobalTestMarket was designed to give you the opportunity to get paid for directly influencing global market research. In partnership with top companies around the world, our online surveys offer you the ability to help influence the development of products and services that you use every day. Founded in 1999, GlobalTestMarket is powered by GMI (Global Market Insite, Inc.), one of the world's leading providers of market research. GMI serves more than 1400 clients in more than 60 countries worldwide, and provides a global solution for companies that wish to conduct online consumer research across multiple countries. This site was built to serve our participants around the world. Clients are only permitted to seek your opinions and preferences about relevant topics. Your contact information will not be shared and you will not be the target of marketing messages in any form as a result of joining GlobalTestMarket or visiting this site.
GlobalTestMarket will reward you with MarketPoints for every online survey you complete. The value of MarketPoints is fixed against the U.S. Dollar at five cents per MarketPoint. Once you reach 1,000 MarketPoints, you can redeem your balance and we will send you a personal check.

--------------------------------------------------------------------------------


Chcete svým názorem ovlivňovat podobu budoucích produktů a služeb největších světových společností a ještě si za to nechat platit? Zaregistrujte se do Anketového panelu Ronnie.cz!

Členství v Anketovém panelu Ronnie.cz představuje možnost účasti v online anketách zasílaných prostřednictvím e-mailu. Ankety zjišťují Váš názor na Vámi zakoupené zboží či služby, Vaše uživatelské preference a potřeby. Můžete si zvolit množství a témata anket, které si přejete obdržet.
Účastí v anketách máte možnost získat odměny, které v závislosti na délce ankety dosahují 10 až 40 Kč (Sk). Po vyplnění registračního formuláře obdržíte e-mail s potvrzením uživatelského jména a hesla pro první přihlášení do Vašeho členského účtu. V členském účtu můžete aktualizovat Váš osobní profil, abychom Vás oslovovali s nabídkami anket, které nejlépe odpovídají Vašim charakteristikám. Dále zde můžete měnit heslo, kontrolovat stav Vašeho konta nebo kdykoliv registraci ukončit.

Anketový panel Ronnie.cz zastřešuje nadnárodní společnost Cint AB se sídlem ve švédském Stockholmu. O bezpečnost všech Vašich osobních údajů se stará pokročilý systém používaný pro 26 států světa, v České republice samozřejmě pod dohledem Úřadu pro ochranu osobních údajů.


--------------------------------------------------------------------------------


 

© Copyright 2009 - 2011 Platené prieskumy na Slovensko. All Rights Reserved.