::Home
::Navigating the Site
::Norway
::Sweden
::Denmark
::Finland
::Europe
::America
::Australia & New Zealand
::Asia
::Africa
::International surveys
::Contact
Paid Online Surveys

Czech Republic - Online průzkumy v České Republice


Zde najdete odkazy na placené průzkumy v České Republice----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Page 1,

GlobalTestMarket
GlobalTestMarket je jedinečnou on-line komunitou, kde se spotřebitelé z celého světa podílejí na rozvoji nových výrobků a služeb. Členové se dozvědí o nových výrobcích a službách a mohou je i používat, přičemž stále získávají body MarketPoints - on-line měnu, kterou je možné směnit za hotovost. Při zakládání společnosti GlobalTestMarket jsme mysleli na vás. Vaše účast, vaše nápady a vaše názory vytvářejí z GlobalTestMarket hodnotný zdroj pro zpětnou vazbu spotřebitele.

-----------------------------------------------------------------

Get Paid To Take Surveys - Join e-Research-Global.com

Online Surveys Participant Panels where members earn, Survey Programming, Hosting and Data Collection Services for Academic and Market Research.

e-Research-Global.com members who complete $2.00 USD or more in online surveys are eligible to redeem rewards, and will receive an email from PayPal.com within one to two days, similar to the one below, for an instant reward payment. If you did NOT use your PayPal email address for survey registration with us, we will contact you by email at that time for your PayPal email address for the survey reward payout. If no PayPal for your country, we also use Payza.com.

-----------------------------------------------------------------

Cenné Názory
Nechte si jednoduše za své názory zaplatit!
Cenné Názory je služba, která VÁM PLATÍ za vyplnění dotazníků týkajících se výzkumu trhu. Za každý dotazník, který vyplníte, se o něco zvětší položka na vašem účtu u panelu Cenné Názory (bývá to obvykle tak mezi 40 a 80 Kč). Jakmile částka na vašem účtu dosáhne hodnoty 250 Kč*, budete odměněni poukázkou na odběr zboží nebo služeb ve vámi vybraném špičkovém obchodě nebo v některém z internetových obchodů. Tak proč si nenechat za své názory zaplatit?

Když kliknete na 'Odešlete svou odpověď', obdžíte pro aktivaci svého účtu e-mail . Jakmile proběhne aktivace budete automaticky zařazen(a) do slosování o iPod nano! Aktivujte si svůj účet hned teď a můžete začat sbírat odměny třeba už dnes! Prosím, nezapoměňte naši emailovou adresu přidat na svůj seznam důvěryhodných e-mailů, zejména používate-li HOTMAIL, YAHOO, AOL, NTL nebo jiné webové emailové prohlížeče. Zaručíte tím, že naše e-maily budou doručeny do Vaší schránky a nikoli mezi spamy.

-----------------------------------------------------------------

YouGov
Staňte se členem YouGov Panelu České republiky.

Jsme zvědaví na Vaše mínění.
Váš hlas je důležitý pro politiku, hospodářství a společnost - a vlivnější, než si možná myslíte. Řekněte nám Vaše mínění.

Na celém světě je přes 1,7 mil. lidí členem sdružení pro vyjádření mínění YouGov. Lidé, které baví zastupovat svůj názor v našich anketách a sdělovat mínění - a tím ovlivňovat rozhodnutí.

Těšíme se, že přivítáme také Vás jako nového člena celosvětového sdružení pro vyjádření mínění YouGov!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TalkToChange
Vítá vás iniciativa TalkToChange! Pomozte účastí na našich anketách utvářet novou budoucnost. Připojte se k nám a podělte se s námi o svůj názor na produkty, reklamu a inovace a seznamte se se značkami, společnostmi a ostatními členy iniciativy TalkToChange.
TalkToChange je iniciativa společnosti InSites Consulting. Dříve byla iniciativa TalkToChange známá pod názvem InSites Panel (http://www.insitespanel.com/). Iniciativa InSites Panel byla změněna na tuto novou iniciativu v roce 2008. Cílem tohoto webu je sblížení našich členů s našimi partnery, zákazníky a námi!
Témata našich anket jsou velmi různorodá. Někdy pomáháte vyvinout nový produkt. Někdy vyjádříte svůj názor na reklamní kampaň. Někdy rozhodujete o balení nového výrobku. Můžeme se vás ptát také na vaše oblíbené weby, internetové technologie apod. Účast vždy bude zábavná a zajímavá!
Iniciativa TalkToChange jde mnohem dál než k dotazníkům. Ankety provádíme i prostřednictvím chatových místností, blogů nebo komunit. Seznámíte se tak s ostatními členy a jejich názory! Můžete také vyhrát nádherné ceny a svou účastí podpoříte charitu!

-----------------------------------------------------------------

Test&Vote
Test&Vote je rychlá, interaktivní platforma s 1,800,000 členů, která Vám umožní zdokonalit produkty i služby tím, že vyjádříte svůj názor u daných výrobců a návrhářů. Zaregistrujte se zdarma, vyjádřete Váš názor a budete za to odměněni
Test&Vote je interaktivní, moderní webová stránka, která si přeje slyšet Váš názor a odmění ho! Díky testování produktů, hlasování a zodpovězení online anket máte jako konzument možnost výrobcům a návrhářům zdělit Váš názor.

-----------------------------------------------------------------

Superhry.cz
Nechte si zaplatit za Váš názor!
Ovlivněte budoucí produkty a služby. Sdělte nám Váš názor a získejte 10 až 40 Kč za online anketu v závislosti na její délce. Chcete to zkusit? Přidejte se k Anketovému Panelu Superhry.cz. Co členství obnáší? Čtěte zde: >>
Členství v Anketovém Panelu Superhry.cz představuje možnost účasti v online anketách zasílaných prostřednictvím e-mailu. Ankety zjišťují Váš názor na Vámi zakoupené zboží či služby, Vaše uživatelské preference a potřeby. Můžete si zvolit množství a témata anket, které si přejete obdržet. Účast v anketách je dobrovolná, stejně jako registrace do Anketového Panelu Superhry.cz. Členství v Anketovém panelu Superhry.cz je bezplatné.
Účastí v anketách máte možnost získat odměny, které v závislosti na délce ankety dosahují 10 až 40 Kč. Po vyplnění výše uvedeného registračního formuláře obdržíte e-mail s potvrzením uživatelského jména a hesla pro první přihlášení do Vašeho členského účtu. V členském účtu můžete aktualizovat Váš osobní profil, abychom Vás oslovovali s nabídkami anket, které nejlépe odpovídají Vašim charakteristikám. Dále zde můžete měnit heslo, kontrolovat stav Vašeho konta a kdykoliv ukončit registraci v Anketovém Panelu Superhry.cz. Ankety Vám budou zasílány na Váš e-mail. Odměny mohou být vyplaceny po dosažení částky 300 Kč. Způsob výplaty lze zvolit po převedení peněz do online peněženky finanční instituce Click&Buy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Chcete svým názorem ovlivňovat podobu budoucích produktů a služeb největších světových společností a ještě si za to nechat platit? Zaregistrujte se do Anketového panelu Ronnie.cz!
Členství v Anketovém panelu Ronnie.cz představuje možnost účasti v online anketách zasílaných prostřednictvím e-mailu. Ankety zjišťují Váš názor na Vámi zakoupené zboží či služby, Vaše uživatelské preference a potřeby. Můžete si zvolit množství a témata anket, které si přejete obdržet.
Účastí v anketách máte možnost získat odměny, které v závislosti na délce ankety dosahují 10 až 40 Kč (Sk). Po vyplnění registračního formuláře obdržíte e-mail s potvrzením uživatelského jména a hesla pro první přihlášení do Vašeho členského účtu. V členském účtu můžete aktualizovat Váš osobní profil, abychom Vás oslovovali s nabídkami anket, které nejlépe odpovídají Vašim charakteristikám. Dále zde můžete měnit heslo, kontrolovat stav Vašeho konta nebo kdykoliv registraci ukončit.

Anketový panel Ronnie.cz zastřešuje nadnárodní společnost Cint AB se sídlem ve švédském Stockholmu. O bezpečnost všech Vašich osobních údajů se stará pokročilý systém používaný pro 26 států světa, v České republice samozřejmě pod dohledem Úřadu pro ochranu osobních údajů.

-----------------------------------------------------------------

OSOBNOSTI.cz
Podělte se s námi o Váš názor!
Ovlivněte budoucí produkty a služby. Sdělte nám Váš názor a získejte 10 až 40 Kč za online anketu v závislosti na její délce. Chcete to zkusit? Přidejte se k Panelu OSOBNOSTI.cz. Kdo jsme? Co členství obnáší? Čtěte zde:
>>. Členství v Panelu OSOBNOSTI.cz představuje možnost účasti v online anketách zasílaných prostřednictvím e-mailu. Ankety zjišťují Váš názor na Vámi zakoupené zboží či služby, Vaše uživatelské preference a potřeby. Můžete si zvolit množství a témata anket, které si přejete obdržet. Účast v anketách je dobrovolná stejně jako registrace do Panelu OSOBNOSTI.cz. Členství v Panelu OSOBNOSTI.cz je bezplatné.

Účastí v anketách máte možnost získat finanční odměnu, která v závislosti na délce ankety dosahuje 10 až 40 Kč. Po vyplnění výše uvedeného registračního formuláře obdržíte e-mail s potvrzením uživatelského jména a hesla pro první přihlášení do Vašeho členského účtu. V členském účtu můžete upravovat Váš osobní profil a heslo, kontrolovat stav Vašeho konta a kdykoliv ukončit registraci v Panelu OSOBNOSTI.cz. Ankety Vám budou zasílány na Váš e-mail. Odměny mohou být vyplaceny po dosažení částky 300 Kč. Způsob výplaty lze zvolit po převedení peněz do online peněženky finanční instituce Click&Buy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

info-mail.cz
Nechte si zaplatit za Váš názor!
Ovlivněte budoucí produkty a služby.
Sdělte nám Váš názor a získejte 10 až 40 Kč za online anketu v závislosti na její délce.
Chcete to zkusit? Přidejte se k Anketovému Panelu info-mail.cz. Co členství obnáší? Čtěte zde:
>>
Anketový Panel info-mail.cz
Informace o Anketovém Panelu info-mail.cz: Členství v Anketovém Panelu info-mail.cz představuje možnost účasti v online anketách zasílaných prostřednictvím e-mailu. Ankety zjišťují Váš názor na Vámi zakoupené zboží či služby, Vaše uživatelské preference a potřeby. Můžete si zvolit množství a témata anket, které si přejete obdržet. Účast v anketách je dobrovolná, stejně jako registrace do Anketového Panelu info-mail.cz. Členství v Anketovém panelu info-mail.cz je bezplatné.
Účastí v anketách máte možnost získat odměny, které v závislosti na délce ankety dosahují 10 až 40 Kč. Po vyplnění výše uvedeného registračního formuláře obdržíte e-mail s potvrzením uživatelského jména a hesla pro první přihlášení do Vašeho členského účtu. V členském účtu můžete aktualizovat Váš osobní profil, abychom Vás oslovovali s nabídkami anket, které nejlépe odpovídají Vašim charakteristikám. Dále zde můžete měnit heslo, kontrolovat stav Vašeho konta a kdykoliv ukončit registraci v Anketovém Panelu info-mail.cz. Ankety Vám budou zasílány na Váš e-mail. Odměny mohou být vyplaceny po dosažení částky 300 Kč. Způsob výplaty lze zvolit po převedení peněz do online peněženky finanční instituce Click&Buy.

-----------------------------------------------------------------

Marketagent.com
se přihlašte Zúčastnit se online anket
Určovat trendy a výrobky zítřka
Vlastními názory vydělávat hotové peníze


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Page 1,
 


 

© Copyright 2011 Betalte markedsundersřkelser, mystery shopping og produkttesting. All Rights Reserved.